به گزارش گروه فرهنگ و هنر خبرگزاری برنا، حبیب میدانچی مدیر طرح و برنامه و سرپرست گروه اجتماعی فرهنگی شبکه دو درباره این برنامه توضیح داد: در «دو نیمه ماه» که با هدف ایجاد ساعاتی خوش برای افراد خانواده تهیه شده، بخش‌های مختلفی در نظر گرفته شده است. یکی از بخش‌های این برنامه «عیدانه» نام دارد که با دعوت از بازیگران و هنرمندانی که با نقش‌آفرینی درمجموعه آثار و سریال‌های شبکه دو سیما خوش درخشید‌ه‌اند؛ محفلی گرم و صمیمی رقم خواهد خورد.

وی ادامه داد: «مکث» عنوان یکی دیگر از بخش‌های «دو نیمه ماه» است که در آن محمد سلوکی با هنرمندان، مسئولان، نخبگان، ورزشکاران و ... گفت‌وگویی سخت و ویژه (هارد تاک) خواهد داشت. همچنین هر شب یک خواننده در سه بخش به اجرا می‌پردازد.

میدانچی افزود: «ماه‌نگار» عنوان بخش دیگری از این برنامه است که به اتفاقات 12 ماه از سالی که گذشت می‌پردازد. نگاهی به جذابیت‌ها و دیدنی‌های سیاحتی و زیارتی شهر تهران با حضور یک تهران‌شناس از دیگر بخش‌های این برنامه است.

گفتنی است این برنامه شگفتانه‌ای برای مخاطبان شبکه دو آماده کرده که پنجشنبه 22 اسفند همزمان با روی آنتن رفتن نخستین قسمت از «دو نیمه ماه» تقدیم خواهد شد.

«دو نیمه ماه» کاری است از گروه اجتماعی فرهنگی که از پنجشنبه 22 اسفند 1398 تا جمعه 22 فروردین 1399 هر شب بعد از خبر 22:30 از شبکه دو سیما پخش خواهد شد.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: