به گزارش خبرگزاری برنا از قزوین؛ جلسه ستاد پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا بخش مرکزی بوئین زهرا صبح سه شنبه  با حضور روح الله عباسپور نماینده مردم بوئین زهرا و آوج در مجلس شورای اسلامی، روسای ادارات، دهیاران و روسای شورای اسلامی روستاها در محل سالن اجتماعات بخشداری برگزار شد.

حسین حسین‌خانی بخشدار مرکزی بوئین زهرا و رئیس ستاد پیشگیری و مقابله با ویروس کرونای بخش مرکزی در ای جلسه اظهار داشت: طی دو هفته گذشته به علت عدم توجه مردم به هشدارها و عدم رعایت فاصله گذاری اجتماعی و پروتکل های بهداشتی آمار مبتلایان در این بخش افزایش چشمگیری داشته که زنگ هشدار جدی برای همه مسئولین و مردم است.

حسین‌خانی خاطر نشان کرد: دهیاران به عنوان نماینده دولت در روستا، موظف به اجرای دقیق مصوبات در سطح روستاها هستند و در صورت عدم کنترل شرایط و اجرای دقیق مصوبات ستاد پیشگیری و مقابله با ویروس کرونای بخش، در روستاها دهیاران باید پاسخگو باشند.

وی افزود: امروز حفظ سلامت و جان مردم در اولویت تمام برنامه ها قرار دارد و همه ما  شرعاً و قانوناً موظف هستیم که تمام ظرفیت های در اختیار را در جهت حفظ جان مردم به کار بندیم.

 بخشدار مرکزی شهرستان بوئین زهرا گفت: تمام مصوبات اعضای  شورا  در حوزه مبارزه با ویروس کرونا و کمک به حوزه سلامت مردم مورد تایید و تاکید  بخشداری است.

وی با اشاره گسترش ابتلای مردم روستاها به ویروس کرونا اظهار کرد: نیاز است که تمهیدات ویژه ای برای کنترل ویروس کرونا در روستاها اتخاذ شود.

 

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: