به گزارش خبرگزاری برنا از قزوین؛ سیاوش طاهرخانی شهردار قزوین در  بیست و هشتمین جلسه شورای اسلامی شهر قزوین در سال جاری با اعلام آمادگی شهرداری در امر مبارزه با بیماری کرونا اظهار داشت: از ابتدای شیوع این بیماری، شهرداری قزوین از جمله دستگاههای پیشتاز در مبارزه با کرونا بود و درحال حاضر نیز آماده تعامل و همکاری در چارچوب مصوبات شورای اسلامی شهرقزوین و اعتبارات هستیم.

وی افزود: سلامت و جان شهروندان بسیار ارزشمند است و در این راستا و در حیطه  وظایف ذاتی شهرداری کوتاهی نخواهیم کرد.

شهردار قزوین تاکید کرد: شهرداری قزوین جزو اولین ارگانهایی بود که درامر مبارزه با کرونا به صورت نقدی و غیرنقدی کمک هایی را برای این موضوع اختصاص داد.

طاهرخانی همچنین از اختصاص اعتبار برای خرید مایحتاج بهداشتی پرسنل از جمله ماسک و مواد ضدعفونی کننده خبر داد و گفت: مبالغی جهت تهیه وسایل بهداشتی به پرسنل تخصیص یافته است تا موارد بهداشتی دراین ارگان  مهم  و خدمات رسان به نحو شایسته ای رعایت شود.

وی با بیان اینکه در امور مربوط به دستفروشان در روز بازارها و تفکیک زباله از مبدا و سایر موضوعات، هوشمندانه پیش می رویم افزود: در شهرداری قزوین نیمی از پرسنل به صورت صبح کار و نیمی دیگر در شیفت ظهر به کار گرفته می شوند تا فاصله اجتماعی و پروتکلهای بهداشتی به خوبی رعایت شود.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: