به گزارش خبرگزاری برنا از قزوین؛ عیسی قبادی در شصت و ششمین جلسه شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی که روز پنجشنبه در استانداری قزوین برگزار شد اظهارداشت: جریانات سیاسی نباید ما را از خدمت به مردم بازدارد و یا سرعت خدمت رسانی را کم کند بلکه این روزها نیازمند هماهنگی و تعامل بیشتری بین مدیران هستیم تا کارها شتاب گیرد.

وی اضافه کرد: اگر بخواهیم اشتغال و تولید رونق بگیرد باید بتوانیم سرمایه گذاران را بخوبی در استان جذب کنیم و موانع پیش روی آنها را برداریم در غیر این صورت استانهای دیگر براحتی آنها را به سمت خود برده و ما از این فرصت باز می مانیم.

1234

قبادی بیان کرد: خوشبختانه اتاق بازرگانی قزوین با تجربه و توانمندی بالایی که دارد پای کار است و می تواند بازوی دولت باشد و در اتخاذ تصمیمات درست و رفع موانع تولید به ما کمک کند.

معاون اقتصادی استانداری قزوین یادآورشد: باید از سرمایه گذار حمایت کرده و به استقبالش برویم و خود مدیران گره گشای مشکلات آنها باشند تا سرمایه گذار از آمدن به قزوین احساس آرامش کند.

وی اضافه کرد: همه وظیفه داریم برای حل مشکلات و موانع پیش روی تولیدکنندگان وقت بگذاریم و درست تصمیم بگیریم تا کارها به سمت تولید روان شود.

قبادی از همکاری دستگاه قضا در استان در حل مشکلات تولیدکنندگان تشکر کرد و اظهارداشت: با همدلی و تعامل ایجاد شده میان دستگاههای اجرایی و بخش صنعت و تولیدکنندگان امیدواریم چالش های این بخش به حداقل برسد.

4321

قبادی گفت: در آغاز موج اول ویروس کرونا توانستیم با بسیج همه امکانات با راه اندازی 30 خط تولید در بخش مواد ضد عفونی بیش از 30 درصد نیازهای کشور را تامین کنیم و در بخش تولید ماسک هم موفقیت های زیادی داشتیم و تامین نیازهای دیگر هم محقق شد. 

معاون اقتصادی استانداری قزوین بیان کرد: بسیار امیدوار هستیم با تداوم همدلی و همکاری بین بخشی و بهره گیری از ظرفیت اتاق بازرگانی و نمایندگان مجلس گامی اساسی برای حل چالش های تولید در استان برداشته شود.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: