به گزارش خبرگزاری برنا از قزوین؛ علیرضا معیری‌پور در این باره اظهار کرد: تناژ  بار حمل شده توسط 10 هزار ناوگان باربری شاغل در چرخه حمل و نقل کالای استان نسبت به آبان ماه سال جاری نیز افزایش 7 درصدی نشان می دهد.

وی اضافه کرد: این رشد قابل توجه در میزان حمل کالا مرهون تلاش 12 هزار و 700 راننده خدوم و 84 شرکت حمل و نقل استان است که به ویژه در شرایط کمبودهای فعلی در حوزه های تامین لاستیک و لوازم یدکی بی وقفه در حال خدمت رسانی هستند.

معیری‌پور همچنین به آمار حمل بار در 9 ماهه سال جاری اشاره کرد و ادامه داد: در این مدت با توجه به شرایط خاص ناشی از ویروس کرونا بیش از 7میلیون و 600 هزار تن انواع کالا در استان حمل شده که این مقدار نیز افزایش 3 درصدی نشان می دهد.

وی اظهار داشت:خاک معدنی، انواع نوشابه و مواد پاک‌کننده به ترتیب از بیشترین کالاهای حمل شده با ناوگان حمل و نقل جاده‌ای استان قزوین بوده است.

معیری‌پور گفت: امیدواریم با جلب همکاری  دستگاه‌های مربوط و اجرای کامل قوانین موجود و همچنین جذب تمام تولیدات صنعتی و محصولات کشاورزی، بارهای معدنی و ساختمانی روز به روز شاهد فعالیت ناوگان حمل و نقل و شکوفایی اقتصادی بخش حمل و نقل و به تبع آن کاهش آثار مشکلات و مسایل این قشر زحمتکش باشیم.

معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان قزوین افزود: به منظور اجرای قوانین و حفظ حقوق رانندگان و شرکت های قانونمدار حمل و نقلی و همچنین کوتاه کردن دست دلالان ، گشت‌های کنترل دروازه‌ای با همکاری پلیس راه تشکیل و در طول راههای حوزه استتحفاظی مستقر بوده و با برهم زنندگان نظم و عدالت توزیع بار در حوزه حمل و نقل برخورد جدی خواهند کرد.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: