به گزارش خبرگزاری برنا از قزوین؛ علی‌اصغر مونسان وزیر میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی در بدو ورود به استان قروین، در گلزار شهدای قزوین حضور یافت و با قرائت فاتحه و نثار گل، یاد و خاطره این شهدای گران‌قدر را گرامی داشت.

وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی در ادامه از پروژه مرمت بنای امامزاده حسین ابن علی ابن موسی الرضا (ع) در قزوین دیدن کرد.

در این سفر استاندار قزوین، مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان، جمعی از مسئولان استانی و تعدادی از معاونان و مدیران وزارتخانه، وزیر میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی را همراهی می‌کنند.

بازدید از روند مرمت آستان مقدس امامزاده حسین ابن علی ابن موسی الرضا (ع)، دیدار با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه قزوین، شرکت در آئین رونمایی از دندان نئاندرتال از یافته های هیات باستان شناسی ایران و فرانسه در غار قلعه کرد آوج از برنامه های سفر دو روزه وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی به قزوین است.

نشست با فعالان میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی قزوین و حضور در مراسم بازگشایی و افتتاح یک طرح گردشگری از دیگر برنامه های سفر مونسان به این استان است.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: