به گزارش خبرگزاری برنا از قزوین؛ هدایت الله جمالی پور استاندار قزوین به مناسبت سالروز حماسه ۹ دی پیامی صادر کرد.

متن پیام استاندار بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم 

ملت شریف ایران هرکجا احساس کند انقلاب اسلامی و آرمانهای امام و راه شهدا مورد تهدید قرار گرفته با حضور گسترده، منسجم و وحدت بخش خود حول محور آرمانهای امام و شهدا و منویات رهبری معظم انقلاب  اجازه سوء استفاده و توطئه علیه نظام و‌ کشور را به دشمنان نمی دهد.

دشمنان انقلاب اسلامی در حوادث سال ۸۸ سعی کردند از فضای ملتهب بعد از انتخابات سوء استفاده کنند و با اقدامات تخریبگرانه جامعه را دو قطبی و دامنه اختلاف و تفرقه را در سطح جامعه، عمومی نمایند، اما ملت بصیر ایران  پی به توطئه دشمنان بردند و در روز نهم دی ماه انسجام ملی خود را به رخ دشمنان و‌جهانیان کشیدند.

در این روز مردم ایران از همه سلایق و علایق سیاسی به صحنه آمدند و با سر دادن شعارهای وحدت بخش و نه گفتن به دشمن، انزجار خود را از آنان به نمایش گذاشتند و با خلق حماسه ای ماندگار همبستگی ملی خود را به نمایش گذاشتند.

امروز نیز که دشمنان همه ظرفیت خود را علیه جمهوری اسلامی بسیج کرده اند،یکی از نیازهای مهم کشور پرهیز از هرگونه جریان سازی اختلاف انگیز و حرکت در مسیر وحدت هست، زیرا راه حفاظت و صیانت از نظام اسلامی وحدت و همبستگی ملی هست.

کشور عزیزما ایران بعد از پیروزی انقلاب اسلامی از ناحیه دشمنان و دوستان ناآگاه آسیب های جدی متحمل شده است.

 دشمنان در سالهای اخیر تمام ظرفیتشان را بسیج کرده اند تا ثابت کنند که نظام هیچ گونه دستاوردی برای مردم نداشته است.

لذا با هدف نقش بر آب نمودن توطئه دشمنان و امید بخشی به مردم، باید دستاوردهای چهل سال اخیر را در همه حوزه ها به مردم معرفی کنیم تا مردم به نظام و کشور دلبستگی بیشتری پیدا کنند.

             

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: