به گزارش خبرگزاری برنا از قزوین؛ هفته هفدهم لیگ برتر والیبال در حالی فردا با برگزاری هفت دیدار پیگیری می شود که تیم شهرداری قزوین در این هفته از رقابت ها مقابل شهداب یزد صف آرایی می کند.

این دیدار از ساعت 11 صبح فردا در محل فدراسیون والیبال به میزبانی تهران برگزار می شود.

تیم والیبال شهرداری قزوین که در دور رفت این مسابقات نتایج خوبی را کسب نکرده ، به دنبال آن است که با برتری مقابل شهدای یزد مرحله برگشت لیگ برتر والیبال را پرقدرت آغاز کند.

والیبالیست های شهرداری که در دور رفت این مسابقات تنها چهار پیروزی به دست آورده و در حال حاضر در رده دوازدهم جدول رده بندی قرار دارد ، بدون شک در مرحله برگشت این رقابت ها به دنبال جبران نتایج دور رفت است.

تیم شهرداری برای حضوری قدرتمند در مرحله برگشت لیگ برتر ، چونو پنچف پاسور اسبق تیم ملی بلغارستان را جذب کرده تا با جذب این بازیکن ترکیب به مراتب بهتری را روانه مسابقان کند و از این حیث باید به آینده این تیم امیدوار بود.

اگر چه پوریا و ‌پیمان نودوزپور لیبرو و پاسور و احد رضایی پاسور تیم شهرداری با اخذ رضایت‌نامه از این‌ تیم جدا شدند ، اما شهرداری جواد حسین آبادی پاسور اراکی تیم والیبال خاتم اردکان هم به خدمت گرفته تا قوی‌تر در مسابقات لیگ برتر حضور یابد.

تیم والیبال شهرداری قزوین در حال حاضر با کسب 11 امتیاز در رده دوازدهم جدول رده بندی قرار دارد .

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: