به گزارش خبرگزاری برنا از قزوین؛ پیمان نامدار در خصوص وضعیت بیماران کرونایی استان اظهارداشت: در بیست و چهار ساعت گذشته تعداد دو بیمار مبتلا به کرونا در استان قزوین جان باختند.

نامدار تصریح کرد: در این مدت 41 بیمار جدید به ویروس کرونا مبتلا شده و در بیمارستانها بستری شدند و تحت درمان قرار گرفتند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان قزوین گفت: همچنین در بیست و چهارساعت گذشته موارد قطعی ابتلا به ویروس کرونا در استان به 83 نفر رسید و تعداد 22 بیمار بدحال نیز در بخش مراقبت های ویژه بستری شدند.

وی بیان کرد: در حال حاضر تعداد بیماران بستری در استان به 226 نفر رسیده و 18 بیمار نیز پس از بهبودی از بیمارستانها ترخیص شده اند.

نامدار اظهارداشت: از ابتدای انتشار ویروس کرونا تاکنون 16 هزار و 224 نفر بیمار در بیمارستان های استان قزوین بستری شده و یک هزار و 223 نفر نیز بر اثر این ویروس فوت کرده اند.

وی اضافه کرد: موارد قطعی ابتلا به کرونا در استان تاکنون 26 هزار و 293 نفر بوده و تعداد یک هزار و 223 نفر نیز با این بیماری جان خود را از دست داده اند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان قزوین یادآورشد: موارد مشکوک و محتمل بیماری کرونا در استان 10 هزار و 210 نفر و افراد ترخیص شده نیز 13 هزار و 589 نفر بوده است.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: