به گزارش خبرگزاری برنا از قزوین؛ علی فرخزاد در خصوص محدودیت های کرونایی و جریمه افراد متخلف اظهارداشت: با توجه به محدودیت های کرونایی در هفته های اخیر تردد بین شهری برای خودروهای با پلاک غیر بومی ممنوع شد تا بتوان بیماری را کنترل کرد.

وی افزود: در این میان شهروندانی در استان داریم که پلاک خودروهای آنها غیر بومی است اما در استان سکونت دارند که در این ایام اکگر تردد کرده باشند جریمه شده اند.

معاون عمرانی استانداری قزوین بیان کرد: با توجه به بخشیده شدن جریمه این خودروها لذا افرادی که خودروی آنها  با پلاک استان‌های مجاور مانند تهران، گیلان و همدان باشد، باید از طریق دفاتر پیشخوان دولت و پلیس + 10 پیگیر  ارجاع پرونده جریمه خود به شوراهای حل اختلاف اعلام شده باشند.

فرخزاد همچنین با اشاره به جریمه بسیاری از خودروهای با پلاک بومی (79 و 89 ) به خاطر تردد در بین شهرهای استان قزوین ادامه داد: با توجه به اینکه تردد این خودروها از سوی ستاد استانی مقابله با کرونا مجاز است، اما از آنجایی که سامانه‌های پلیس راه و راهور استان قزوین به سامانه کشوری مرتبط است، برای این خودروها جریمه‌هایی صادر شده که قرار است از طریق مکاتبه استاندار با ستاد ملی مقابله با کرونا مجوز حذف این جرایم صادر شده و موضوع غیر فعال شود.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: