به گزارش خبرگزاری برنا از قزوین؛ به نقل از روابط عمومی استانداری، منوچهر حبیبی در همایش فرمانداران استان قزوین که در فرمانداری شهرستان البرز برگزار شد اظهارداشت: در استان قزوین بجز شهرستان تاکستان که در وضعیت نارنجی کرونایی قرار دارد، تمامی شهرستان ها در وضعیت زرد هستند.

وی افزود: هر چند از وضعیت قرمز خارج شده ایم اما وضعیت شکننده است و اگر مراقبت نکنیم در روزهای یباقیمانده از دی ماه دچار بحران بیشتری می شویم. 

حبیبی تصریح کرد: زرد بودن شرایط کرونایی نباید موجب غفلت شود زیرا این شرایط در واقع یک نوع تله کرونایی است و می تواند ما را غافلگیر کند.

حبیبی تصریح کرد: رویکرد اصلی ستاد پیشگیری و مقابله باکرونای استان قزوین، افزایش تعداد تست از افراد است تا بتوانیم افراد ناقل و مبتلا را شناسایی کنیم و در این زمینه کارگران واحدهای تولیدی، کارمندان بانک ها و شهرداریها در اولویت هستند. 

معاون سیاسی امنیتی استانداری قزوین یادآورشد: سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی در خرداد ماه سال ۱۴۰۰ برگزار می شود و مقدمات لازم برای برگزاری انتخابات باشکوه با رویکرد الکترونیکی را فراهم کرده ایم.

وی گفت: دوره های آموزشی اولیه برای دست اندرکاران اجرای انتخابات برگزار شده است.

حبیبی اظهارداشت: در حوزه امنیت، استان قزوین در زمره استان های امن کشور محسوب می شود.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: