به گزارش خبرگزاری برنا از قزوین؛ سردار علی ابراهیمی در این باره اظهارداشت: روز گذشته گشت آزاد راه «قزوین – کرج »حین گشت زنی به یک دستگاه سواری پراید با 3 سرنشین مشکوک و دستور ایست صادر که خودرو بدون توجه به فرمان ایست پلیس متواری می شود .

وی ادامه داد: حین تعقیب دو نفر از سرنشینان خودرو با استفاده از اسلحه شکاری به سمت پلیس تیر اندازی و در ادامه متهمان با رها کردن خودرو به سمت باغات قزوین متواری می شوند.

فرمانده انتظامی استان قزوین افزود: با اجرای طرح مهار و اقدامات اطلاعاتی صورت گرفته، سه متهم فراری در مخفیگاه شان شناسایی و در یک اقدام منسجم و ضربتی دستگیر و در این عملیات یکی از متهمان حین تعرض و درگیری به سمت ماموران حمله ور شده که عوامل انتظامی با استفاده از قانون به کارگیری سلاح اقدام به تیراندازی و فرد مهاجم را مجروح کردند.

سردار ابراهیمی اضافه کرد: متهمان پس از انتقال به مقر پلیس و انجام تحقیقات و بررسی های لازم مشخص شد از اراذل و اوباش سطح یک استان گیلان بوده که در جریان یک خفت گیری از خودرو و درگیری مسلحانه در شهرستان رودبار به سمت استان البرز متواری و قصد بازگشت مجدد به استان گیلان برای درگیری داشتند که با هوشیاری گشت انتظامی قزوین افراد شرور شناسایی و دستگیر می شوند.

این مقام ارشد انتظامی تصریح کرد: اراذل و اوباش بدانند هیچ جای امنی برای آنان در کشور وجود ندارد و امنیت و آرامش مردم خط قرمز ماست و با کسانی که از خط قرمز پلیس عدول کنند برابر قانون و در راستای مطالبه به حق مردم به شدت برخورد خواهیم کرد.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: