به گزارش خبرگزاری برنا از قزوین؛ منوچهر حبیبی در جلسه ستاد قاچاق کالا و ارز که عصر چهارشنبه در استانداری قزوین برگزار شد اظهارداشت: افزایش 89 درصدی کشفیات قاچاق کالا بیانگر تلاش همه جانب نیروهای انتظامی و ستاد است که این روند باید تداوم یابد.

وی بیان کرد: راه اندازی پلیس اقتصادی در استان از کارهای ارزشمندی است که می تواند در مبارزه با قاچاق کالا بسیار موثر باشد.

معاون سیاسی امنیتی استانداری قزوین یادآورشد: فعالیت دستگاههای استخراج ارز دیجیتال و ماینرها با صدور مجوز از سوی سازمان صمت در صورتی که حقوق و عوارض دولتی پرداخت شود اشکالی ندارد البته باید نحوه برق مصرفی با نظارت شرکت توزیع نیروی برق باشد.

11111

حبیبی اظهارداشت: سازمان صمت، جهاد کشاورزی، نیروی انتظامی باید از عرضه خارج از شبکه نهاده ها جلوگیری کنند و خروج بدون مجوز تخم مرغ هم ممنوع است تا قیمت ها کنترل شود.

وی گفت: پلاک گذاری ادوات کشاورزی که از سال قبل آغاز شده باید کمی سرعت گرفته و امسال هم با قدرت بیشتری اجرا شود و در این راستا دو ماه فرصت داده شود تا افراد باقیمانده مراجعه کنند در غیر این صورت تحویل سوخت به این افراد ممنوع خواهد بود.

حبیبی تصریح کرد: در بازرسی از کالاهای قاچاق باید با تشکیل تیم کارشناسی زمینه تشخیص درست در ابتدا انجام شود تا حقی ضایع نشود.

معاون سیاسی امنیتی استانداری قزوین اضافه کرد: موتورسیکلت های بالای 250 سی سی که در اختیار اداره اموال تملیکی است به نیروی انتظامی و محیط زیست برای ماموریت های دولتی واگذار شود.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: