به گزارش خبرگزاری برنا از قزوین؛  هدایت الله جمالی پور در جلسه مشترک ستاد انتخابات استان و هیئت عالی نظارت بر انتخابات که روز شنبه در استانداری برگزار شد، اظهار داشت: انتخابات از رویدادهای مهم سیاسی است که زمینه مشارکت مردم در تعیین سرنوشت خود را ممکن می کند و در کنار آن موجب به تصویر کشیدن اقتدار نظام در عرصه های داخلی و خارجی می شود.

وی افزود: برگزاری متعدد انتخابات ریاست جمهوری، خبرگان رهبری، مجلس و شورا ها بیانگر تحقق مردم سالاری دینی است و امروز مردم در عینیت و به طور واقعی در مدیریت کشور نقش آفرین هستند.

استاندار قزوین تصریح کرد: برگزاری انتخابات ریاست جمهوری در این دوره به دلیل حساس بودن شرایط ایران و جهان از اهمیت ویژه ای برخوردار است و دشمن نیز تلاش می کند حضور مردم به دلیل مشکلات اقتصادی کم رنگ باشد اما همه تلاش می کنیم این نقشه دشمن خنثی شود.

جمالی پور یادآورشد: با ورود به دهه پنجم انقلاب اسلامی باید بدانیم حضور گسترده مردم در انتخابات به معنای تثبیت نظام و تقویت اقتدار دوباره آن است لذا همه وظیفه داریم برای مشارکت حداکثری مردم تلاش کنیم.

استاندار قزوین بیان کرد: خوشبختانه انتخابات مجلس کنونی در استان بسیار قانون مند و سالم برگزار شد و کمترین شکایت و اعتراض نسبت به انتخابات در استان ثبت شد که بیانگر موفقیت دست اندرکاران است.

وی گفت: انتخابات آینده نیز بر اساس چارچوب قانونی برگزار خواهد شد و مسئولان تلاش خواهند کرد با بی طرفی کامل این رویداد مهم در استان قزوین برگزار شود تا رضایت مردم را جلب کنیم.

استاندار قزوین تصریح کرد: حفاظت ازحقوق و آرای مردم یک وظیفه دینی و قانونی است و هیچ مدیری حق ندارد به دلیل گرایش و یا علاقه به یک جریان سیاسی آخرت خود را معامله کند و پا روی حق بگذارد و انتخابات را مخدوش کند.

وی اظهارداشت: مهمترین اولویت ما در استان در ایام انتخابات توجه به حقوق مردم است و اجازه نمی دهیم حتی یک رای مردم در صندوق انتخابات مورد تهدید قرار گیرد.

جمالی پور افزود: در کشورمان جریان های سیاسی مختلف و عقاید و سلیقه های گوناگونی وجود دارد که همه محترم است و هر فردی که تایید شد فرزند انقلاب اسلامی است و ما وظیفه داریم فرصت حضور و کاندید شدن را برای تمامی افراد مهیا کنیم تا مردم در فضایی آزاد و سالم به افراد مورد نظر خود رای دهند.

وی اظهارداشت: اگر در انتخابات همه سلایق و گروهها حضور داشته باشند می توان به مشارکتی حداکثری و برگزاری انتخاباتی باشکوه امیدوار شد.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: