به گزارش خبرگزاری برنا از قزوین؛ منوچهر حبیبی در جلسه مشترک ستاد انتخابات استان و هیئت عالی نظارت بر انتخابات که روز شنبه در استانداری قزوین برگزار شد اظهار داشت: در انتخابات سال ۱۴۰۰ یک هزار و ۲۷۷ شعبه اخذ رای برای انتخابات ریاست جمهوری و یک هزار و ۵۶۶ شعبه برای انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا پیش بینی شده است.

وی افزود: برای برگزاری هر چه بهتر انتخابات در سال آینده تمامی عوامل اجرایی فرمانداری و بخشداری ها در دوره آموزشی شرکت کرده و با چگونگی اجرا و برگزاری انتخابات اشنا می شوند.

حبیبی تصریح کرد: سامانه جامع اخبار انتخاباتی استان و شهرستان ها راه اندازی شده و اخبار تحرکات انتخاباتی استان در این سامانه بارگذاری می شود.

معاون سیاسی و امنیتی استانداری قزوین اظهار داشت: با تلاش دست اندرکاران و مجریان انتخابات تلاش خواهیم کرد زمینه حضور پرشور و گسترده مردم در این انتخابات را مهیا کنیم.

وی گفت: تجهیزات و ابزارهای مورد نیاز این انتخابات در استان را تامین کرده ایم و با همکاری همه دستگاههای اجرایی و مردم امیدواریم چون گذشته شاهد انتخاباتی سالم و پر شور باشیم.

حبیبی یادآورشد: مشارکت گسترده مردم در انتخابات بیانگر درک بالای مردم و اعتماد به نظام است و با شکل گیری انتخاباتی پرشور شاهد یاس و نا امیدی دشمنان خواهیم بود.

معاون سیاسی امنیتی استانداری قزوین افزود: در انتخابات سال آینده تعداد شعب اخذ رای تا 15 درصد نسبت به دوره قبل افزایش خواهد یافت.

 

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: