به گزارش خبرگزاری برنا از قزوین؛ رضا گروسی در این باره اظهار کرد: تاکنون ۲۰ هزار و ۷۲۰ پرونده دریافت تسهیلات برای اشتغال ۲۷ هزار و ۹۹۶ نفر در استان جهت دریافت ۲۷۸ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان تسهیلات تشکیل شده است.

وی با قدردانی از همکاری بانک های عامل در پرداخت این تسهیلات، اضافه کرد: تاکنون بانک ملی ایران با سه هزار و ۳۱۵ پرونده، بانک سپه با سه هزار و ۲۶۶ فقره، بانک تجارت با ۲ هزار و ۸۴۸ فقره، بانک ملت با ۲ هزار و ۸۲۶ فقره و بانک صادرات با هزار و ۹۷۸ فقره پرونده بیشترین میزان پرداختی را ثبت کرده اند.

گروسی گفت: آخرین مهلت ثبت نام و درخواست تسهیلات کرونا در سامانه کارا تا ۱۵ اسفندماه سال جاری تعیین شده است ولی با توجه به وضعیت کرونایی استان در صورت تمدید مهلت ثبت نام اطلاع رسانی خواهد شد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قزوین با اشاره به آسیب شناسی و راستی آزمایی تسهیلات پرداختی کرونا گفت: در این طرح تعدادی از دریافت کنندگان تسهیلات کرونا به منظور اعتبارسنجی و راستی آزمایی به صورت تصادفی انتخاب می‌شوند و بازدید از آنها با مشارکت نمایندگان دستگاه‌های اجرایی و بانک‌های عامل در پرداخت این تسهیلات صورت می‌گیرد.

وی با اشاره به معارفه صفرعلی طاهری به عنوان رییس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی تاکستان، افزود: امیدواریم با همکاری و هم افزایی دستگاه های مجری و متولی شاهد اقدامات جدی و موثر در حمایت از اصناف و مشاغل آسیب دیده از کرونا و تسریع در پرداخت تسهیلات به این مشاغل در شهرستان تاکستان باشیم.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: