به گزارش خبرگزاری برنا از قزوین؛ حجت الاسلام نورالله قدرتی در حاشیه بازدید از یکی از شرکتهای صنعتی موفق در صادرات شهرستان تاکستان اظهار کرد: در راستای تحقق سیاست اقتصاد مقاومتی و جهش تولید، بازدیدهای مستمر میدانی از واحدهای تولیدی و صنعتی با هدف گره گشایی از مشکلات و موانع تولید در دستور کار دستگاه قضایی استان قرار گرفته است.

رئیس کل دادگستری استان قزوین افزود: هر جامعه ای نیازمند سه عنصر امنیت، عدالت و رفاه است و این امنیت و عدالت است که می تواند مقدمه ای برای تحقق توسعه اقتصادی کشور باشد.

مقام ارشد قضایی استان گفت: حمایت و رفع مشکلات بخش تولید یکی از رویکردهای دستگاه قضایی است و بازدیدهای مستمر میدانی از واحدهای صنعتی این امکان را فراهم می سازد تا مسئولین با مشکلات و ظرفیت های واحدهای صنعتی از نزدیک آشنا شوند.

حجت الاسلام قدرتی افزود: در راستای اجرای دستورالعمل‌های ابلاغی ریاست محترم قوه  قضاییه، در طول سه سال گذشته با همکاری ستاد اقتصاد مقاومتی دادگستری و نهاد های اجرایی استان از بیکار شدن حدود 6 هزار نفر جلوگیری شده است.

رئیس کل دادگستری استان قزوین حمایت از تولید را یک اولویت اساسی دانست و گفت: امیدواریم در حوزه جهاد اقتصادی نیز بتوانیم با مدیریت صحیح دشمن را شکست داده و پیروز شویم.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: