به گزارش خبرگزاری برنا از قزوین؛ علیرضا رزم حسینی وزیر صنعت، معدن وتجارت صبح روز شنبه وارد قزوین شد و در شهرک صنعتی کاسپین مورد استقبال استاندار، نمایندگان مجلس و مدیران صنعتی استان قرار گرفت.

 وزیر صنعت، معدن و تجارت در سفر یک روزه خود به استان قزوین با آیت الله عابدینی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه قزوین دیدار و گفتگو خواهد کرد.

افتتاح یک خط تولیدی (هاوین پسند) در شهرک صنعتی کاسپین، کلنگ زنی آغازعملیات اجرایی شرکت آذرخش (میلینیوم) و شرکت بهداشتی دکتر عبیدی از برنامه های سفر وزیر است.

بازدید از نمایشگاه نهضت ساخت داخل در شهرک صنعتی کاسپین، رونمایی از خط تولید کامیونت جدید ایرانی شیلر در شهر صنعتی البرز، آغاز تولید انبوه مینی بوس مسافربری پگاسوس در گروه صنعتی بهمن دیزل ، افتتاح طرح توسعه گیربکس ۶ سرعته شرکت صنعتی نیرو محرکه و بهره برداری از پست 63 کیلوولت برق در شهرک صنعتی خرمدشت تاکستان در ادامه سفر وزیر صمت پیش بینی شده است.

وزیر صمت در ادامه به شهرستان بویین زهرا سفر کرده و خط تولید جدید ذوب آریان فولاد بوئین زهرا و خط تولید اکسیژن صنعتی و نیتروژن را افتتاح و کلنگ فاز اول پروژه مجتمع صنعتی سورنا سلولز را به زمین زده و از خط در حال راه اندازی میلگرد و شمش ذوب‌آهن آریان بویین زهرا بازدید می کند.

شرکت در جلسه کارگر.ه تسهیل و رفع موانع تولید و نشست با فعالان اقتصادی از دیگر برنامه های سفر وزیر صمت به استان قزوین است.

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: