به گزارش خبرگزاری برنا از قزوین؛ کلینیک دانش افزایی مربیان رشته بسکتبال با همکاری هیئت بسکتبال استان قزوین با حضور محمدرضا اسلامی مدرس بسکتبال، خانپور رئیس هیئت بسکتبال استان  وجمعی از مربیان شهرهای البرز، آبیک، تاکستان وبوئین زهرا با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی روز شنبه در قزوین برگزار شد.

حمید رضا خانپور در این برنامه آموزشی گفت: نگاه راهبردی به آموزش مریبان در دستور کار قرار گرفته تا سطح علمی و فنی مربیان این رشته را بالا ببریم.

ورزش 3

وی افزود: هدف گذاری ما از این دوره آموزشی، تقویت دانش مربیان است تا بتوانند ضمن به روز کردن دانش خود از تجربه مربیان با سابقه و مجرب کشور برخوردار شوند.

خانپور تصریح کرد: برگزاری کلاس ها و کارگاه های آموزشیبرای مربیان فعال بسکتبال استان در دستور کار قرار گرفته و سال اینده با جدیت تداوم خواهد یافت.

وی تاکید کرد: برگزاری کارگاه های  آموزشی می تواند در افزایش توانمندی و کسب مهارت روز مربیان کمک شایانی باشد و مربیان نیز برای تربیت نوجوانان وجوانان علاقه مند به ورزش بسکتبال آمادگی بیشتری خواهند داشت.

ورزش 4

رئیس هیئت بسکتبال استان قزوین یادآورشد: برگزاری دوره های دانش افرایی مربیان به صورت مرحله ای در شهرستان ها برگزار خواهد شد و تمامی مربیان می توانند در این کلاس ها شرکت کنند.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: