به گزارش خبرگزاری برنا از قزوین؛ سرهنگ داود عبدالمالکی در این باره اظهارداشت: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان قزوین در پی دریافت خبری مبنی بر این که یکی از توزیع کنندگان مواد افیونی، مقادیری مواد مخدر از استان های جنوبی کشور خریداری و قصد دارد با یک دستگاه خودرو کامیون  آن را به مقصد استان های مرکزی کشور منتقل کند، تحقیق در این زمینه را آغاز و با تأیید صحت خبر، نتیجه تحقیقات انجام شده در اختیار مقام قضائی قرار گرفت.

وی افزود: با هماهنگی مرجع قضائی و در یک عملیات مشترک با پلیس مبارزه با مواد مخدر استان هرمزگان، خودروی حامل مواد مخدر را در یکی از محورهای ارتباطی این استان متوقف و راننده آن را نیز دستگیر کردند.

سرهنگ عبدالمالکی با اشاره به کشف 25کیلو گرم تریاک که در پوشش بار پیاز در خودرو جاسازی شده بود، افزود: متهم دستگیر شده در این عملیات پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به دستگاه قضائی معرفی شد.

جانشین فرمانده انتظامی استان قزوین در پایان با مثبت ارزیابی کردن همکاری های درون سازمانی در ناجا به منظور برخورد قاطع با سوداگران مرگ، از مأموران پر تلاشی که در کشف این محموله نقش آفرین بودند، قدردانی کرد.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: