به گزارش خبرگزاری برنا از قزوین؛ علیرضا معیری‌پور در این باره اظهار کرد: میزان حمل کالا در استان ۴درصد نسبت به سال پیش از آن رشد داشته است.

وی، نوشابه، مواد پاک کننده و خاک معدنی را از مهم ترین کالاهای حمل شده در این مدت عنوان کرد و ادامه داد: حمل کالا و نیازهای اساسی مردم از اولویت های ویژه حوزه حمل و نقل جاده ای است که حتی در شرایط سختی که طی یک سال گذشته به دلیل شیوع کرونا وجود داشت با همت رانندگان این بخش به خوبی ادامه یافت.

معیری‌پور ادامه داد: با توجه به شیوع ویروس کرونا در یک سال گذشته اقدامات لازم و پروتکل های بهداشتی به شرکت های حمل و نقل کالا ابلاغ شده و هم اکنون نیز در حال اجرا است.

وی با اشاره به فعالیت ۱۰هزار و ۲۷۹ دستگاه کامیون و تریلی در این ناوگان گفت: ۱۲هزار و ۳۵۶راننده پرتلاش در بخش حمل و نقل کالای استان مشغول فعالیت هستند.

معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان قزوین با بیان اینکه در قالب کمیسیون ماده ۱۱ و ۱۲ نظارت ویژه بر فعالیت شرکت‌های حمل و نقل و رانندگان انجام می‌شود افزود: مردم، کاربران جاده ای و صاحبان کالا هم می‌توانند هرگونه شکایت و انتقاد از ناوگان حمل و نقل کالا را از طریق سامانه ۱۴۱ جهت رسیدگی به این اداره کل اطلاع دهند.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: