به گزارش خبرگزاری برنا از قزوین؛  هفته سوم از رقابت های لیگ برتر فوتسال باشگاه های کشور در حالی با برگزاری سه دیدار به پایان رسید که تیم فوتسال کراپ الوند در دیداری حساس موفق شد تیم مقاومت البرز را با شکست بدرقه کند.

در این دیدار که لحظاتی قبل در سالن یادگار امام الوند برگزار شد ، تیم کراپ با نتیجه2 بر 1 تیم قدرتمند مقاومت البرز را مغلوب کرد.

در این دیدار دو گل فوتسالیست های کراپ را مهدی نوروزی و علی عابدین به ثمر رساندند و تک گل مقاومت البرز را هم ابوالفضل افضلی به ثمر رساند.

شاگردان رضا لک در تیم فوتسال کراپ با برتری مقابل مقاومت البرز نتیجه  باخت سنگین خود مقابل گیتی پسند اصفهان در هفته دوم این رقابت ها را به دست فراموشی سپردند.

تیم کراپ با برد در دیدار امروز مقابل مقاومت البرز ، به نوعی دو باخت متوالی مقابل این تیم در مرحله مقدماتی لیگ برتر فوتسال را هم جبران کرد.

نماینده فوتسال استان که پیش از این دیدار با یک امتیاز در انتهای جدول قرار داشت ، حالا با کسب سه امتیاز این بازی به وضعیت خود در جدول رده بندی سر و سامان بخشید تا در دیدارهای آتی با روحیه بهتری به مصاف رقبا برود.

تیم فوتسال کراپ الوند در حال حاضر با 4 امتیاز و با تفاضل گل کمتر نسبت به گیتی پسند اصفهان در رده چهارم جدول مرحله نهایی لیگ برتر فوتسال باشگاه های کشور قرار دارد.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: