به گزارش خبرگزاری برنا از قزوین؛  سردار علی ابراهیمی با تبریک ۱۲ فروردین روز جمهوری اسلامی ایران اظهار داشت: با توجه به انتشار ویروس کرونا و در راستای حفظ سلامت همشهریان و عموم مردم و در اجرای مصوبات ستاد ملی مبارزه با کرونا و تصمیمات ستاد بحران استان در روز سیزده فروردین حضور در بوستان‌ها، پارک‌ها، مراکز تفرجگاهی و فضای سبز ممنوع می‌باشد.

این مقام ارشد انتظامی با بیان اینکه پلیس در اجرای مصوبات ستاد ملی مبارزه با کرونا با افرادی که بخواهند برخلاف قوانین عمل و غیر مجاز تردد و از قانون سرپیچی کنند برابر مقررات برخورد خواهد کرد بیان داشت: در روز طبیعت محدودیت های ترافیکی قزوین از میدان مینودر به سمت محور الموت، از میدان شورا به سمت محور بهرام آباد و فدک،ورودی به بوستان فدک از سمت شفیع آباد اعمال خواهد شد.

 فرمانده انتظامی استان قزوین خاطر نشان کرد: در روز طبیعت باتوجه به اینکه وضعیت قرمز کرونایی تاکستان  و وضعیت شهرهای قزوین،بوئین زهرا و البرز به رنگ نارنجی تغییر یافته محدودیت‌های تردد در این شهرستان ها تشدید خواهد شد.

سردار ابراهیمی تصریح کزد: همکاران ما برای امنیت مردم و برابر اجرای دستورات ستاد ملی مبارزه با کرونا در روز طبیعت ازساعت ۵ صبح تا ساعت ۲۴ درسطح شهرهای استان حضور داشته و به اجرای مأموریت‌های محوله خواهند پرداخت.

وی با اشاره به محدودیت تردد خاطرنشان کرد: رانندگان خودروهایی که از این قانون سرپیچی کنند، اعمال قانون شده و مبلغ ۵۰۰ هزار تومان جریمه خواهند شد.

 فرمانده انتظامی استان قزوین با قدر دانی از تمام تلاش‌های جامعه پزشکی که بطور جد و مجاهدانه مشغول به خدمت هستند بیان داشت: از تمامی مردم تقاضا می‌شود تا در روز طبیعت امنیت و سلامت خانواده خود را در اولویت قرار داده و با ماندن در خانه و عدم حضور در مناطق تفریحی و گردشگری، با نیروهای پلیس همکاری کنند

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: