به گزارش خبرگزاری برنا از قزوین؛ علی فخار سلیمانی در خصوص آخرین وضعیت بیماران کرونایی در استان اظهارداشت: در بیست و چهار ساعت گذشته با ابتلای 59 بیمار دیگر به ویروس کرونا، تعداد افراد بستری در بیمارستان ها به 285 نفر رسید.

وی اضافه کرد: در این مدت متاسفانه یک بیمار کرونایی بر اثر ابتلا به این ویروس جان خود را از دست داد.

سلیمانی تصریح کرد: موارد قطعی ابتلا به ویروس کرونا در مدت یادشده به 323 نفر رسیده و در حال حاضر 19 بیمار بدحال نیز در بخش مراقبت های ویژه بستری شده اند و زیر دستگاه تنفسی قرار دارند.

دبیر ستاد کرونای دانشگاه علوم پزشکی استان قزوین یادآورشد: با تلاش کادر پزشکی و پرستاری امروز 29 نفر از بیماران پس از بهبودی از بیمارستانها ترخیص شدند.

فخار سلیمانی گفت: از آغاز زمان انتشار ویروس کرونا تاکنون 19 هزار و 234 نفر در اثر ابتلا به ویروس در بیمارستانها بستری شده و متاسفانه یک هزار و 368 نفر جان خود را از دست داده اند.

وی بیان کرد: همچنین موارد قطعی ابتلا به کرونا در استان تاکنون به 36 هزار و 24 نفر و موارد محتمل و مشکوک به 12 هزار و 253 نفر رسیده است.

به گفته دبیر ستاد کرونای دانشگاه علوم پزشکی استان قزوین تاکنون 16 هزار و 86 نفر با کمک کادر درمانی پس از بهبودی از بیمارستان های استان ترخیص شده اند.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: