به گزارش خبرگزاری برنا از قزوین؛ سردار علی ابراهیمی در این باره اظهار داشت: در پی وقوع چند فقره سرقت منزل در سطح شهر قزوین، شناسایی و دستگیری سارق یا سارقان به صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان اداره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی قرار گرفت.

وی افزود: ماموران با انجام اقدامات پلیسی و بررسی سرنخ های به جا مانده، 2 سارق سابقه دار را شناسایی و با هماهنگی قضائی در یک عملیات غافلگیرانه آنها را در مخفیگاهشان در قزوین دستگیر کردند.

این مقام ارشد انتظامی تصریح کرد: در بازرسی از مخفیگاه متهمان، انواع لوازم منزل، طلاجات، پول نقد، لپ تاپ، گوشی، دوربین فیلمبرداری، ظروف مسی، کشف و متهمان به 45 فقره سرقت منزل اعتراف کردند.

سردار ابراهیمی با اشاره به اینکه کارشناسان ارزش تقریبی اموال مکشوفه را 10 میلیارد ریال برآورد کرده اند، اذعان داشت: مال باختگان  پس از شناسایی و حضور در پلیس آگاهی استان، اموال خود را شناسایی و متهمان به همراه پرونده برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شدند.

فرمانده انتظامی استان قزوین در پایان از شهروندان خواست در صورت مشاهده هر گونه فعالیت غیر قانونی توسط افراد مشکوک مراتب را در اسرع وقت از طریق تلفن فوریت های پلیسی 110 اعلام کنند، تا نسبت به دستگیری مجرمان و متخلفان اقدام شود.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: