به گزارش خبرگزاری برنا از قزوین؛ سردار محمد شرفی با حضور در استان قزوین و بازدید از یگان های انتظامی در جلسه قرارگاه مشترک امام رضا(ع) و نوروز 1400 ضمن تبریک اعیاد شعبانیه وسال جدید از تلاش ها و مجاهدت های پلیس قزوین تقدیر و تشکر کرد.

وی بیان کرد: در بررسی های صورت گرفته از عملکرد پلیس قزوین، خوشبختانه با اشراف اطلاعاتی ، پیش بینی ها ، پیشگیری و کشف به وقوع جرایم و انجام کلیه اقدامات آفندی و پدافندی در ماموریت های محوری و با هدایت قرارگاه امام علی(ع) در ارتقاء شاخص های امنیتی استان در ایام تعطیلات دارای کارنامه قابل قبولی است.

جانشین معاون هماهنگ کننده ناجا با اشاره به کاهش 6 درصدی سرقت های مهم و خشن و افزایش کشفیات نسبت به وقوعات و همچنین کاهش 33 درصدی تصادفات فوتی و یک درصدی تصادفات جرحی افزود: این توفیقات در سایه انسجام ، همدلی ،همسویی ، تلاش مضاعف و هم افزایی مجموعه فرماندهی انتظامی استان بوده که رضایت مندی مردم را از پلیس در بر داشته است.

سردار شرفی آموزش،آگاه سازی و فرهنگ سازی در پیشگیری از جرایم را مهم دانست و اظهار داشت: ناجا در فرهنگ سازی در زمینه ارتقاء فرهنگ خود کنترلی و پیشگیری از آسیب های اجتماعی نقش  و سهم خود را به بهترین شکل  ایفا کرده و فعالتر از دیگر سازمان ها بوده و می بایست با مسئول سازی دیگر سازمان های دولتی و خصوصی نسبت به مشارکت آنان در تولید امنیت اقدام کرد.

این مقام ارشد انتظامی با اشاره به اینکه ناجا به برکت احساس مسئولیت کارکنان هم در بین مردم و هم مسئولان از جایگاه خوبی برخوردار است، تصریح کرد: توجه به معیشت و مسکن کارکنان از اولویت های فرماندهان و مسئولان است و تلاش ها بر این است که این مشکلات مرتفع شود.

جانشین معاون هماهنگ کننده ناجا در پایان خاطر نشان کرد: پلیس تابع دستورات ستاد کرونا است وبه شهروندان توصیه می کنیم در شرایط حاضر از رفتن به مسافرت خودداری کنند و هموطنانی هم که به مسافرت رفته اند به شهرهای خود برگشته و با رعایت اصول و پروتکل های بهداشتی در قطع زنجیره بیماری کرونا  به کادر درمان کمک کنیم.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: