به گزارش خبرگزاری برنا از قزوین؛ سردار علی ابراهیمی در این باره اظهار داشت: در پی وصول خبری مبنی بر وقوع سرقت به عنف از 11 مغازه تعمیرگاهی در یکی از گاراژهای قزوین، بررسی موضوع به صورت ویژه در دستور کار مأموران پلیس آگاهی قرار گرفت.

وی با اشاره به تشدید اقدامات پلیسی افزود: در این راستا کارآگاهان پلیس آگاهی پس از چند روز کار تحقیقاتی و انتظامی، 5 نفر از اعضای باند سارقان را شناسایی و با هماهنگی قضائی در اقدامی ضربتی در "ملک آباد" استان البرز دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی استان قزوین تصریح کرد: سارقان دستگیر شده به پلیس آگاهی قزوین منتقل و در  تحقیقات تخصصی و مواجهه با مستندات موجود در پرونده نهایتاً لب به اعتراف گشوده و به سرقت به عنف گاراژ و 11 باب مغازه داخل آن اعتراف و بیان داشتند، محموله مسروقه را با همدستی 4 مالخر به کرج منتقل و به فروش رسانده اند.

سردار ابراهیمی با اشاره به اینکه با راهنمایی سارقان دستگیر شده 4 مالخر در این زمینه دستگیر شده اند، تصریح کرد: برابر اعلام کارشناسان ارزش کل اموال مسروقه 30 میلیارد ریال برآورد شده است که سارقان اموال مسروقه را به قیمت بسیار ارزانتر به فروش رسانده اند.

این مقام ارشد انتظامی در پایان تاکید کرد: متهمان دستگیر شده برای تعیین تکلیف به مراجع قضائی معرفی شده و از آن طریق با قرار متناسب قانونی روانه زندان شدند.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: