به گزارش خبرگزاری برنا از قزوین؛ علیرضا معیری پور در این باره اظهار کرد: در یک ماه گذشته 600هزار تن انواع کالاهای مختلف از استان قزوین جابجا شده که در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته رشد قابل توجهی داشته است.

وی اضافه کرد: میزان جابجایی کالا طی این مدت حتی در مقایسه با فروردین ماه سال 98 که ویروس کرونا شایع نبود و وضعیت حمل و نقل و صنایع تولیدی، کشاورزی و معدنی در شرایط عادی قرار داشت نیز رشد 15 درصدی نشان می دهد که این با تلاش تمام دست اندرکاران این حوزه به خصوص رانندگان شریف و زحمتکش حاصل شده است.

به گفته معیری‌پور حوزه حمل و نقل جاده ای در یک سال گذشته با اقدامات ساختاری و جلب همکاری و مشارکت تمام صنوف حمل و نقل تلاش کرد که رکود حاصل از پاندمی کرونا بر روی فعالیت اقتصادی این بخش به حداقل برسد.

معاون حمل و نقل اداره کلراهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان قزوین افزود: با بررسی آمار و اطلاعات به دست آمده استان قزوین با گذار از این رکود و با حمل بیش از 10 میلیون و 400هزار تن انواع کالا در سال 99 رشد 6درصدی نسبت به سال پیش از آن داشته و امیدواریم با تداوم این تلاش ها در جهت بهبود گردش مالی حوزه حمل و نقل شاهد فعالیت بیشتر ناوگان حمل و نقل، رونق اقتصادی و به تبع آن کاهش آثار مشکلات و مسایل این قشر باشیم.

12هزار و 356 راننده در ناوگان حمل و نقل کالای جاده ای استان قزوین، کار جابجایی بار را در جاده ها بر عهده دارند.

 

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: