به گزارش خبرگزاری برنا از قزوین؛ به نقل از روابط عمومی استانداری قزوین، علی فرخزاد در این باره اظهار کرد: همچنین در این مدت ۱۷ هزار و ۸۴ خودرو ۲۰۰ هزار تومان جریمه شده اند و  ۶۳۶ خودرو ۵۰۰ هزار تومان و ۹۴۶ دستگاه خودرو نیز به میزان  یک میلیون تومان جریمه شدند.

وی افزود: در حال حاضر خودروهای  پلاک‌های بومی حق خروج از شهرهای قرمز را ندارند و در صورت ضرورت با کسب مجوز تردد از فرمانداری‌ها می‌توانند از شهر خارج شوند.

فرخزاد بیان اینکه منع تردد شبانه در سطح این استان همچنان ادامه دارد،  افزود: بر اساس دستورالعمل‌های ابلاغ شده از سوی ستاد ملی پیشگیری و مقابله با کرونا، در حال حاضر ورود تمام خودروهای پلاک غیربومی به این استان ممنوع است.

وی با بیان اینکه محدودیت های  تردد از ساعت ۲۲ تا ۳ بامداد در همه شهرها با هر نوع رنگبندی ممنوع است، خاطر نشان کرد: دوربین‌های نظارتی نسبت به ثبت مشخصات رانندگان متخلف نظارت کامل را دارند.

رئیس شورای ترافیک استان قزوین از فرمانداران خواست با سختگیری و حساسیت بیشتر نسبت به صدرو مجوزهای تردد  در مواقع اضطراری اقدام کنند.

وی با بیان بیان اینکه صدور مجوز تردد تنها در مواقع ضروری امکانپذیر است، تصریح کرد : فرمانداری و راهنمایی و رانندگی باید در این راستا دقت نظر داشته باشند و براساس مصوبه ستاد مقابله با کرونا استان خودروهای که سه بار اعمال قانون شدند به پارکینگ فرستاده خواهند شد.

فرخزاد با تاکید بر ضرورت تداوم رعایت پروتکل‌های بهداشتی و فاصله گذاری،افزود: روند بیماری در استان و سایر شهرها صعودی است و تا شرایط عادی باید مصوبات ستاد کرونا به طور کامل اجرا شود.

 

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: