به گزارش خبرگزاری برنا از قزوین؛ سرهنگ داود عبدالمالکی در این باره اظهار کرد: با توجه به شرایط بیماری کرونا در جامعه و سودجویی برخی افراد در تولید و فروش ماسک های غیر مجاز ،ماموران انتظامی بخش محمدیه با اشرافیت و هوشمندی خود از تولید غیر مجاز ماسک در کارگاه غیرمجاز در یکی از مناطق شهر محمدیه مطلع و بلافاصله  پیگیری موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

وی افزود: ماموران با اشرافیت اطلاعاتی کارگاه مورد نظر که اقدام به تولید ماسک های غیرمجاز می کرد را شناسایی و پس از هماهنگی با مقام قضائی به محل اعزام و در بازرسی از این کارگاه  30 هزار عدد ماسک تقلبی تولید شده و آماده توزیع به همراه مقادیری مواد اولیه  و 3 دستگاه تولید ماسک را کشف کردند.

جانشین فرمانده انتظامی استان قزوین با بیان اینکه در این راستا 2 متهم دستگیرشدند، خاطرنشان کرد: این کارگاه به علت عدم رعایت قانون نظام صنفی و آیین نامه اماکن عمومی تا اطلاع ثانوی پلمب شد.

سرهنگ عبدالمالکی در پایان ضمن تقدیر از همکاری مردم با پلیس تاکید کرد: مدافعان امنیت به طور شبانه روز در کنار مدافعان سلامت در خدمت سلامت و امنیت جامعه هستند و  با افراد سودجو  و فرصت طلبی که با سؤاستفاده از شرایط کرونایی کشور برای کسب منفعت خود سلامت مردم را به خطر می اندازند برخورد قانونی می کند.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: