به گزارش خبرگزاری برنا از قزوین؛ در مراسمی با حضور هدایت اله جمالی پور استاندار قزوین، فاطمه محمد بیگی نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک در مجلس شورای اسلامی، پیمان نامدار رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان قزوین، محمدرضا امامقلی رئیس حوزه هنری استان قزوین،  و جمعی از مسئولان استانی از دیوارنگاره «نبض جهاد» به مناسبت پاسداشت جهاد عظیم شهدا و مدافعان سلامت در بیمارستان ولایت رونمایی شد.

فاطمه محمد بیگی در این مراسم اظهار داشت: حوزه هنری بخوبی درک کرده که باید برای برون داد رخدادهای اجتماعی فعالیت های هنری بیشتری  ارائه کند و بغض های در گلو مانده مردم داغدار و زحمات فراوان مدافعان سلامت و همه خادمان را با تدبیر فرهنگی هنری منعکس کند.

حوزه 5

وی افزود: پیشنهاد می شود برای خانواده های آسیب دیده از کرونا کلیپ هایی با تصاویر درگذشتگان و جانباختگان تولید شود تا در دوره ممنوعیت عزاداری و سوگواری مرهمی بر زخمهای خانواده باشد.

محمدبیگی نگاه سلامت محور و توجه حوزه هنری به مباحث فرهنگی و هنری در قالب دیوارنگاره را پشتیبان خوبی برای ارتقای سطح سلامت جامعه قلمداد کرد. 

در ادامه دیوار نگاره نبض جهاد رونمایی شد.

دیوارنگاره « نبض جهاد» توسط حوزه هنری به منظور پاسداشت شهدا و مدافعان سلامت استان قزوین تهیه و در بیمارستان ولایت نصب شده است. 

حوزه 4

در این دیوار نگاره، تصاویر 2 هزار نفر از پرسنل و کادر درمان بیمارستان ولایت و بوعلی که در مبارزه با بیماری کرونا در خط مقدم قرار داشتند ثبت و ضبط شده است.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: