به گزارش خبرگزاری برنا از قزوین؛ در مراسمی با حضور هدایت اله جمالی پور استاندار قزوین، فاطمه محمد بیگی نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک در مجلس شورای اسلامی، پیمان نامدار رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان قزوین، محمدرضا امامقلی رئیس حوزه هنری استان قزوین،  و جمعی از مسئولان استانی از دیوارنگاره «نبض جهاد» به مناسبت پاسداشت جهاد عظیم شهدا و مدافعان سلامت در بیمارستان ولایت رونمایی شد.

پیمان نامدار در این مراسم اظهارداشت: توجه به حقوق مادی و معنوی مدافعان سلامت، پزشکان و پرستاران نیازمند همدلی و همراهی همه ارکان جامعه است، چرا که این قشر به عشق مردم نظام و انقلاب شبانه روزی خدمت می‎ کنند و جان خود را به خطر انداخته اند.

حوزه 5

وی بیان کرد: فعالیت هنرمندان در مسیر جلب توجه به جامعه درمانی به ویژه ایجاد این دیوارنگاره آثار مثبتی برای تقویت روحیه پزشکان و مدد کارانی دارد که با وجود مخاطرات بی‌شمار همیشه برای سلامت جامعه از خودگذشتگی کرده ‎اند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان قزوین تصریح کرد: بدون تردید وقتی کادر درمان، این دیوارنگاره را مشاهده می کنند انرژی مثبت آن به خانواده ها منتقل می شود و این حرکت فرهنگی در حافظه تاریخی کادر درمان به یادگار خواهد ماند.

در پایان این مراسم از دیوارنگاره «نبض جهاد» پاسداشت جهاد عظیم شهدا و مدافعان سلامت در بیمارستان ولایت رونمایی شد.

حوزه 4

در این دیوار نگاره، تصاویر 2 هزار نفر از پرسنل و کادر درمان بیمارستان ولایت و بوعلی که در مبارزه با بیماری کرونا در خط مقدم قرار داشتند ثبت و ضبط شده است.

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: