به گزارش خبرگزاری برنا از قزوین؛ به نقل از روابط عمومی اداره کل امور مالیاتی استان قزوین، سعید حوائج با اشاره به ابلاغ مصوبات  ستاد کرونا گفت: مودیان مالیاتی مشمول قانون مالیات بر ارزش افزوده تا پانزدهم اردیبهشت ماه فرصت دارند نسبت به تکمیل و تسلیم اظهارنامه فصل زمستان 99 اقدام کنند.

حوائج  افزود: مهلت ارائه و تسلیم اظهارنامه مالیات بر ارزش افزوده طبق قانون 15 روز پس از پایان هر فصل می باشد اما بر اساس مصوبات چهل و پنجمین جلسه ستاد ملی مدیریت کرونا، مهلت تکمیل و ارسال اظهارنامه مالیات بر ارزش افزوده دوره چهارم سال 1399 (فصل زمستان)، یک ماه تمدید شده است.

وی بیان کرد: مودیان مالیاتی که اظهارنامه مالیات بر ارزش افزوده فصل زمستان سال 1399 را تا پایان روز چهارشنبه 15 اردیبهشت ماه امسال ارائه کنند، مشمول جریمه تسلیم نکردن اظهارنامه مالیاتی نخواهند بود.

مدیرکل امور مالیاتی استان قزوین تصریح کرد: به منظور ارایه خدمات بهتر به مودیان محترم مالیاتی، واحدهای خدمات مودیان و همکاران مالیاتی با رعایت مصوبات ستاد کرونا و پروتکل های بهداشتی در روز چهارشنبه 15 اردیبهشت ماه تا ساعت 18 در ادارات حضور خواهند داشت و پاسخگوی مودیان خواهند بود.

حوائج خاطرنشان کرد: مودیان محترم می‌توانند از طریق درگاه ملی مالیات به آدرسwww.intamedia.ir  قسمت مالیات بر ارزش افزوده اطلاعات تکمیلی در این ارتباط را دریافت و نسبت به ارائه اظهارنامه و پرداخت مالیات متعلقه اقدام کنند.

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: