به گزارش خبرگزاری برنا از قزوین؛ آیت‌الله عابدینی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه قزوین با حضور در منزل سردبیر پایگاه خبری صبح قزوین از خبرنگار انقلابی و با سابقه استان عیادت کرد.

آیت‌الله عابدینی در این دیدار اظهار کرد: از خدای متعال شفای عاجل را برای شما خواستاریم و شب و روزی نیست که برای شما دعا نکنیم و ان‌شاءالله مأجور باشید.

وی افزود: همواره پای کار دین بودید و هستید و ان‌شاءالله بزودی شاهد باشیم که سلامتی کامل را بدست آورید و قدم‌های بسیار خوبی که در مسیر ارزش‌های الهی و دینی بر می‌دارید را با قوت و قدرت بیشتر ادامه دهید.

امام جمعه قزوین خاطرنشان کرد: حقیقتاً سرباز ولایت هستید و ان‌شاءالله دعای مؤمنان در این ماه عزیز شامل حال همه بیماران، مخصوصاً شما شود که برای نماز و نماز جمعه زحمات بسیاری کشیده‌اید.

نماینده ولی فقیه در استان قزوین بیان کرد: همه اهالی رسانه حقیقتاً دلتنگ و دعاگوی شما هستند و به فضل خدا امید داریم.

وی اضافه کرد: ماه رمضان ماه رحمت، قرآن، شفا و امید است که لیله‌القدر در آن قرار دارد و اتفاقات عظیمی در آن رخ می‌دهد و امید داریم که بزودی سلامتی حاصل شود.

لیلا امیری نیز در این دیدار از آیت‌الله عابدینی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه قزوین به خاطر حضور در منزل و عیادت از ایشان قدردانی کرد.


 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: