مدیرکل امور اجتماعی استانداری قزوین:

تلاش کادر درمانی در مبارزه با ویروس کرونا ستودنی است

تلاش کادر درمانی در مبارزه با ویروس کرونا ستودنی است

مدیرکل امور اجتماعی استانداری قزوین گفت: تلاش کادر درمانی، پرستاری و پزشکی در مبارزه با ویروس کرونا و تضمین سلامت مردم ستودنی و قابل تقدیر است.

به گزارش خبرگزاری برنا از قزوین؛ اداره کل ورزش و جوانان استان قزوین به پاس 15 ماه تلاش شبانه روزی کادر بهداشتی، درمانی و پرستاری قزوین در ایام کرونا به نمایندگی از بیش از دو هزار نفر کادر مدافعان سلامت از 10 زوج کادر درمانی و پرستاری بیمارستانهای استان تجلیل کرد.

در مراسمی که ظهر پنجشنبه با حضور مجید بهرامی معاون اجرایی دانشگاه علوم پزشکی استان قزوین، عباس علایی مقدم مدیرکل ورزش و جوانان، مریم بیدخام معاون امور اجتماعی استانداری، علی لطفی معاون جوانان استان، جمعی از پرستاران و مدافعان سلامت در دانشگاه علوم پزشکی قزوین برگزار شد از تلاش ایثارگرانه همه پرستاران و مدافعان سلامت تقدیر شد.

مریم بیدخام در این مراسم گفت: ویروس کرونا بسیاری از مناسبت های اجتماعی را تحت تاثیر قرار داد،کسب و کار، دورهمی و مجالس خانوادگی را تعطیل کرد و سلامت بسیاری به خطر افتاد و تجربه جدیدی را پشت سرگذاشتیم.

وی بیان کرد: هر چند بسیاری از فعالیتها تعطیل و نیمه فعال شد اما کادر درمانی بیشتر از گذشته تلاش کردند تا سلامت مردم را حفظ کنند و در این راه خود نیز آسیب دیدند و برخی جان خود را فدا کردند.

مدیرکل امور اجتماعی استانداری قزوین یادآورشد: 15 ماه تلاش بی وقفه کادر درمانی و پرستاری و مدافعان سلامت بی تردید حرکت افتخار آمیز و ایثارگرانه ای است که از یاد مردم نخواهد رفته و ما همواره قدردان این خدمات هستیم.

12

وی افزود: مبارزهع با بیماری کرونا در کشورمان در شرایطی رغ داد که فشار تحریم ها و منع ورود تجهیزات پزشکی و داروها، سختی را مضاعف کرد اما شاهد تلاش ایثارگرانه پزشکان و پرستاران و نیروهای جهادی در کنار خدمتگزاران بخش بهداشت و درمان بودیم.

بیدخام اظهارداشت: با شکل گیری پویش های مردم و نذر سلامت و نذر خدمت همه پای کار بودند و تشکل های مردمی هم احساس مسئولیت کردند و در حد توان پای کار بودند که جای تقدیر دارد.

وی بیان کرد: امیدواریم با فراگیری واکسیناسیون شاهد ریشه کن شدن ویروس کرونا در کشور و استان قزوین باشیم.

222

در ادامه از 10 زوج جوان کادر درمانی مدافعان سلامت تجلیل شد.

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس 0 رای موافق و 0 رای مخالف

وبگردی

    نظر شما

    پربیننده‌ترین اخبار قزوین

    مهمترین اخبار

    آخرین اخبار قزوین

    اخبار برگزیده