به گزارش خبرگزاری برنا از قزوین؛ مصطفی آقاعلی با اشاره به ابلاغ پروتکل‌های انتخاباتی ستاد پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا برای انتخابات ۱۴۰۰ اظهارداشت: برگزاری هرگونه تجمع انتخاباتی، مراسم سخنرانی، گفتگو و مناظره در مکان های سربسته از قبیل مساجد، سالن های اجتماعات، تالارهای پذیرایی و سالن های ورزشی ممنوع است.

رئیس ستاد انتخابات شهرستان بوئین زهرا افزود: برگزاری تجمع انتخاباتی سخنرانی نامزدها در فضای باز از جمله استادیوم روباز، فضای باز مدارس و مراکز آموزش عالی و سایر مراکز مرتبط با سازمان‌های مطابق با شیوه نامه بهداشتی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و رعایت مواردی که اعلام می شود مانعی ندارد.

وی بیان کرد: رعایت فاصله مناسب( بر اساس ۸ متر مربع )فضای باز برای یک نفر، رعایت ثبت شرکت کنندگان به میزان حداکثر ۳۰ درصد ظرفیت فضای در نظر گرفته شده است.

آقاعلی تصریح کرد: تمامی شرکت کنندگان و برگزار کنندگان ملزم به استفاده ازماسک می باشند و مسئولان مراسم باید به گونه‌ای برنامه‌ریزی کنند که قبل و بعد از مراسم در مقابل درب ورود و خروج تجمع نشود و زمان برگزاری مراسم حداکثر برای ۲ ساعت برنامه ریزی شود.

فرماندار بویین زهرا یادآورشد: رعایت تمامی دستورالعمل های بهداشتی ابلاغ شده در خصوص تجمع الزامی است و رعایت نکردن دستورالعمل های یاد شده تخلف انتخاباتی محسوب می شود.

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: