به گزارش خبرگزاری برنا از قزوین؛ هدایت ‌الله جمالی‌پور روز پنجشنبه در مراسم کلنگ زنی مجتمع فرآوری گوشت در شهرستان بویین زهرا اظهار داشت: برای حل مشکلات بیکاری و کاهش مشکلات و آسیب های اجتماعی همه باید به تولید اهمیت دهیم و آن را در اولویت برنامه های خود قرار دهیم.

وی بیان کرد: بدون تردید اگر بتوانیم شرایط حضور سرمایه گذار در استان را تسهیل کرده و حمایت لازم را برای اجرای طرح های مهم صنعتی و کشاورزی مهیا کنیم می توانیم به گره گشایی از مشکلات امیدوار باشیم.

جمالی پور اضافه کرد: سرمایه گذاران و تولیدکنندگان امروز فرماندهان جنگ اقتصادی هستند که در بدترین شرایط وارد مبارزه با دشمنان شده و همه سرمایه های خود را در سنگر تولید به کار گرفته اند و باید مورد احترام و تکریم مردم و مدیران باشند.

وی گفت: در شرایطی که سرمایه‌گذاران می توانند به جای تحمل مشکلات تولید وارد دلالی شده و یا سرمایه خود را در بانک ها پس انداز کرده و سودهای کلان و راحت دریافت کنند اما احساس وظیفه کرده و با درک درست از شرایط وارد تولید می شوند باید مورد تحسین و تقدیر قرار گیرند.

جمالی‌پور اظهارداشت: برای قطع وابستگی از اقتصاد نفتی باید بتوانیم تولید را جایگزین نفت کرده و از درآمدهای نفتی برای آبادانی و طرح های توسعه و زیربنایی استفاده کنیم تا کشور در مسیر درست قرار گیرد.

وی گفت: منطق درست آن است که هزینه‌های جاری کشور از محل تولید تامین شود و اگر تولید کنندگان خوب کار کنند و حمایت شوند و مالیات خود را بموقع و واقعی پرداخت کنند مدیریت کشور اصلاح می شود.

استاندار قزوین یادآورشد: در استان قزوین باید از همه ظرفیت‌ها برای رونق تولید استفاده کنیم و مدیران عزم خود را برای تسهیل در امور و رفع موانع بکار گیرند تا جهش تولید محقق شود.

جمالی‌پور در ادامه حفظ وحدت را موجب موفقیت در کارها دانست و اظهارداشت: خوشبختانه در استان قزوین تعامل خوبی میان نمایندگان، مدیران استان وجود دارد و توانسته ایم در مسیر خدمت رسانی با وحدت رویه عمل کنیم.

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: