به گزارش خبرگزاری برنا از قزوین؛ سرهنگ کورش عزیزی فرمانده انتظامی شهرستان تاکستان گفت:  فردی به منظور سرکشی از اراضی و زمین‌های کشاورزی خود  به خرمدشت رفته بود که فرزند ۴ ساله اش برای بازی از  وی جدا می‌شود.

سرهنگ عزیزی افزود: پدر متوجه غیبت کودک می‌شود و پس از  مدتی جستجو فرزندش را درون استخر آب کشاورزی پیدا و به بهداری خرمدشت منتقل می‌کند.

وی اضافه کرد:  بنا بر اظهارات پزشک، کودک در زمان انتقال به بهداری فاقد علائم حیاتی بود

۲ کشته و مجروح دربرخورد ماکسیما با موتورسیکلت

رئیس پلیس راه استان گفت: در محور قزوین-کرج بر اثر برخورد  یک دستگاه خودرو ماکسیما با یک دستگاه موتورسیکلت، موتور سوار جان باخت و دیگر سرنشین آن مجروح شد.

سرهنگ فرهاد ذاکری منش افزود: کارشناسان ۵۰ درصد از علت این حادثه را عدم توجه به جلو خودرو ماکسیما و نیمی دیگر از آن را  نقض ماده ۴ ایمنی راه‌ها و ورود به آزاد راه از سوی موتور سیکلت اعلام کرده اند.

دستگیری سارق کابل و سیم برق در بوئین زهرا

فرمانده انتظامی شهرستان بوئین زهرا گفت: در پی وقوع چندین فقره سرقت کابل و سیم برق در شهرستان و ایجاد نازضایتی عمومی، دستگیری سارق یا سارقان در دستور کار ماموران انتظامی این شهرستان قرار گرفت.

سرهنگ حسین رشید تبار افزود: مأموران پاسگاه بخش دشتابی با گشت زنی‌های هدفمند درسطح حوزه استحفاظی، یک سارق را در حین قطع کردن کابل برق رویت و در اقدامی غافلگیرانه و ضربتی او را دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان بویین زهرا با اشاره به اینکه متهم  به ۲ فقره سرقت در این خصوص اعتراف کرده است، افزود: متهم با تشکیل پرونده مقدماتی مراجع قانونی معرفی شد.

کشف بیش از یک کیلوگرم تریاک در بوئین زهرا

فرمانده انتظامی بوئین زهرا گفت: ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر این شهرستان هنگام کنترل خودرو‌های عبوری درمحور‌های مواصلاتی به یک دستگاه سواری تندر ۹۰ مشکوک شدند و در بازرسی از آن، یک کیلو و ۷۲۰ گرم تریاک کشف و دو نفر را دستگیری کردند.

سرهنگ حسین رشیدتبار افزود: متهمان به همراه خودرو و مواد مکشوفه تحویل مراجع قضایی شدند.

 

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: