به گزارش خبرگزاری برنا از قزوین؛ جلسه بررسی مشکلات سرمایه گذاری روز سه شنبه در استانداری قزوین برگزار شد.

سعید نبیل در این جلسه اظهارداشت: تسهیل در امور تولیدکنندگان و سرمایه گذاران برای رونق اقتصادی از اولویت های مدیران اقتصادی است و تلاش می کنیم گره گشای مشکلات کارآفرینان باشیم.

وی افزود: دو کمیته در استانداری فعال شده که بررسی طرح های سرمایه گذاری و مشکلات آنها و پیگیری روند صدور مجوزها، تامین زیر ساخت ها، تسریع در پرداخت تسهیلات از جمله راهکارهای کمک به سرمایه گذاران است.

image_2021_7_13-15_50_39_958_qvy

نبیل تصریح کرد: در جلسه امروز مشکلات و مطالبات 4 واحد تولیدی مورد بررسی قرار گرفت و با کمک نمایندگان دستگاههای خدمات رسانی برای حل آنها تصمیم لازم اتخاذ شد.

وی اظهارداشت: صاحب یک مجتمع گردشگری در منطقه رزجرد که برای تامین برق و گاز و حل مشکلات دسترسی درخوئاست هایی داشت موضوع را پیگیری کردیم و مقرر شد اقدام لازم برای حل آن صورت گیرد.

نبیل گفت: همچنین واحد باغستان الموت برای توسعه باغات خود با مشکلات حقوقی مواجه شده و برخی مجوزها به دلیل گذشت زمان باطل شده بود که برای حل آن دستور پیگیری صادر شد. 

 مدیرکل مدیرکل دفتر جذب و حمایت از سرمایه گذاری استانداری قزوین یادآورشد: شرکت« به چین» برای توسعه فعالیت گلخانه ای و کشاورزی خود نیازمند صدور مجوز بود و یک واحد دامداری برای طرح توسعه گاوداری 5 هزار راسی خود نیازمند تخصیص آب بود که به دلیل داشتن اهلیت و توان مالی و فنی با آن موافقت شد.

image_2021_7_13-15_50_42_791_PsT

نبیل اضافه کرد: رویکرد همه مسئولان با تاکید استاندار محترم حل مشکلات واحدهای تولیدی و صنعتی و کشاورزی است و حمایت از کارآفرینان را با جدیت ادامه می دهیم.

در این جلسه مدیران واحدها با طرح مشکلات و مطالبات خود خواستار تسریع در رسیدگی به پرونده های خود شدند.

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: