به گزارش خبرگزاری برنا از قزوین؛ محمد گل فشان رئیس سازمان جوانان جمعیت هلال احمر کشور روز چهارشنبه با جمالی پور استاندار قزوین دیدار و گفتگو کرد.

هدایت الله جمالی پور استاندار قزوین در این دیدار با تشکر از خدمات آصفی در جمعیت هلال احمر استان اظهارداشت: سازمان جوانان با فعالیت های گسترده ای که دارد از نهادهای موثر و مهم است که می تواند به کاهش آسیب های اجتماعی کمک کند.

وی افزود: سازمان جوانان خوشبختانه به دلیل فراگیری و گستردگی خود توانسته بین مردم محبوب و مورد اعتماد باشد و به واسطه عملکرد مطلوب همیشه مورد توجه بوده و جوانان بسیار زیادی در بخش های مختلف آن فعالیت می کنند و یک ظرفیت بزرگ برای جمعیت هلال احمر است.

استاندار قزوین تصریح کرد: عمق ارتباط سازمان جوانان با مردم می تواند به موفقیت در کارها کمک کند و باور داریم که جمعیت هلال احمر به عنوان پل ارتباطی بین مردم ظرفیت بسیار مهمی در عرصه اجتماعی است و فرصت بسیار مهمی برای کشور و نظام محسوب می شود که می توان از این ظرفیت برای اعتماد سازی و ارتباط با جامعه استفاده کرد.

جمالی پور یادآورشد: جمعیت هلال احمر کشور یک ظرفیت بی بدیل است که باید در اعتماد سازی از آن بهره بگیریم.

وی اضافه کرد: در مسیر اجرای پروژه پایگاه انجیلاق اگر بیمارستان تروما هم احداث شود اقدام خوبی است که با کمک وزارت بهداشت و استفاده از امکانات می توانیم از هم افزایی دستگاه ها استفاده کنیم.

 

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: