به گزارش خبرگزاری برنا از قزوین؛ سردار علی ابراهیمی در چهارمین روز از هفته ناجا در همایش امنیت و صنعت که روز سه شنبه با حضور استاندار، دادستان، رئیس اتاق بازرگانی در ستاد مرکزی نیروی انتظامی قزوین برگزار شد، اظهارداشت: شعار پلیس هوشمند و امنیت پایدار را با رویکرد جامعه محوری و مشارکت آحاد جامعه در ماموریت ها محقق خواهیم کرد و امیدواریم با حمایت مردم بتوانیم به موفقیت های بیشتری دست یابیم.

وی اضافه کرد: پژوهش محوری نیز در برنامه ها لحاظ شده و به صورت علمی و تحقیقی به دنبال راهکارهایی برای تقویت امنیت در جامعه و کاهش جرم هستیم.

image_2021_10_12-15_50_55_202_j6r

سردار ابراهیمی بیان کرد: امیدآفرینی در اجتماع از دیگر رویکردهای نیروی انتظامی در اجرای برنامه هاست و در شرایطی که دشمنان با ترفندهای مختلف بدنبال ایجاد یاس و ناامیدی و بی انگیزه کردن مردم هستند ما باید با عملکرد خوب خود رضایت عمومی را جلب کنیم.

فرمانده انتظامی استان قزوین اظهارداشت: از کارآفرینان، سرمایه گذاران، تولیدکنندگان و نیز کارگران که در به چرخش درآوردن خط تولید و کمک به اشتغال ورفع بیکاری همت کرده اند تشکر می کنیم و با حمایت جدی از فعالان اقتصادی امیدواریم به رفع موانع هم کمک شود.

وی بیان کرد: برای تقویت امنیت در استان اقدامات پیشگیرانه، کشف جرایم، کنترل و مقابله با هر گونه تهدید امنیتی در اولویت است و تلاش می کنیم امنیت اجتماعی و اقتصادی برای فعالیتها بخوبی مهیا شود.

image_2021_10_12-15_50_53_835_GU9

سردار ابراهیمی اضافه کرد: باید بستر اجتماعی به گونه ای مهیا شود تا امنیت و آرامش در جامعه حاکم شده و صنعتگران ما هیچ دغدغه ای جز تولید نداشته باشند زیرا باور داریم در صورت وجود امنیت پایدار شاهد رونق اقتصادی و جهش تولید خواهیم بود.  

 

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: