به گزارش خبرگزاری برنا از قزوین؛ مراسم اختتامیه هفتمین جشنواره سراسری فیلم کوتاه دانش آموزی مدرسه عصر سه شنبه در محل کتابخانه امام خمینی قزوین برگزار شد.

نادر میرزایی معاون جوانان جمعیت هلال احمر استان قزوین در  باره این جشنواره اظهارداشت: همزمان با هفتاد و چهارمین سالروز تاسیس سازمان جوانان هلال احمر، هفتمین جشنواره سراسری فیلم کوتاه دانش آموزی مدرسه به صورت منطقه ای در استان قزوین به عنوان میزبان استانهای تهران، البرز و مازندران با هدف تقویت انگیزه و توان دانش‌آموزان هنرمند و مستعد برای مشارکت در فعالیت های هنری در کتابخانه امام خمینی برگزار شد.

image_2021_11_9-18_47_2_343_N71

وی افزود: دانش آموزان که بخشی از آنها اعضای کانون های دانش آموزی هلال احمر در مدارس هستند بیش از 4114 اثر به دبیرخانه کشوری این جشنواره ارسال کردند که حدود 150 اثر از قزوین در این جشنواره شرکت کرد که در نهایت مورد قضاوت قرار گرفت.

میرزایی تصریح کرد: موضوعات پیشنهادی سازمان جوانان هلال احمر در این دوره شامل ۲ محور «خود امدادی و کمک به دیگران» و «مهربان باشیم» بود که پس از داوری 83 اثر از ۴ استان به عنوان منتخب برگزیده شدند.

image_2021_11_9-18_47_6_584_6T1

میرزایی یادآورشد: امروز در مراسم پایانی به آثار منتخب در بخش های داستانی، علمی، انیمیشن و نماهنگ تندیس جشنواره و جوائزی اهدا شد.

 

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: