استفاده از ظرفیت جوانان در مدیریت استان قزوین را در اولویت قرار می دهیم

استاندار قزوین گفت: استفاده از ظرفیت ارزشمند جوانان مستعد در اداره استان را در اولویت برنامه های خود قرار می دهیم.

به گزارش خبرگزاری برنا از قزوین؛ محمد مهدی اعلایی استاندار قزوین روز شنبه در نشست صمیمی با جمعی از جوانان نخبه استان که در قالب برنامه تلویزیونی "برنا" صورت گفت اظهارداشت: در روزهای ابتدایی خدمت خود در استان قزوین،همنشینی با جوانان پرنشاط را به فال نیک می گیرم و معتقدم ظرفیت قابل توجهی در جامعه جوان استان در کنار مسئولان قرار دارد که ما می‌توانیم از این ظرفیت غنی استفاده کنیم و از ناحیه ما این زمینه فراهم خواهد شد.

استاندار قزوین افزود: خود را موظف به شنیدن، مشورت گرفتن، تحلیل خواستن و تصمیم گرفتن از سوی جوانان دلسوز استان می دانیم و در ادامه  مسئولیت خود در استان دیدارها و جلسات مداوم و منظمی برگزار خواهیم کرد.

اعلایی تصریح کرد: دولت یکی از فرامین مقام معظم رهبری را که اصلاح قانون بودجه است، در پیش گرفته و در حال حاضر حدود ۱۲ هزار ردیف بودجه دستگاهی و ۹ هزار ردیف بودجه ای برنامه و بودجه در کشور وجود دارد که مستلزم بازنگری اساسی است.

وی در ادامه گفت :دولت در سال ۱۴۰۱ در قانون بودجه رشد اقتصادی را مورد هدف قرار داده و توجه عمیق و بومی به مسائل خواهد داشت که در آن رشد اقتصادی استانها متفاوت خواهد بود.

استاندار قزوین بیان کرد: دولت سیزدهم در حوزه ارزش گذاری فعالیت ها نگاه همه جانبه صورت داده و اقتصاد ما با اصلاح بودجه و سیستم بانکی 

درست می شود که متاسفانه در وضعیت موجود نه سهامداران، نه بانکداران و نه سپرده ‌گذاران هیچ یک رضایت ندارند.

اعلایی افزود:تمام تلاش دشمن القاء ناکارآمدی و ناامیدی در کشور است و ما برپیشرو بودن خود در آینده بسیار امیدوار هستیم و آن را محقق می کنیم.

استاندار قزوین گفت: علیرغم تمام دسیسه های دشمنان، انتخابات در ایران برخلاف کشورهای استکباری با شور و شعور و مشارکت داوطلبانه مردم برگزار می‌شود و ما در عین مظلومیت، بسیار قوی و مقتدر به سمت قله های افتخار حرکت می کنیم. 

انتهای پیام.

وبگردی

  ارز فی

  نظر شما

  پربیننده‌ترین اخبار قزوین

  مهمترین اخبار

  آخرین اخبار قزوین

  اخبار برگزیده