به گزارش خبرگزاری برنا از قزوین؛ عباس علایی مقدم در نشست با شهردار، رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر قشلاق در خصوص برگزاری جشنواره فرهنگی و ورزشی تبادل نظر کردند.

در این جلسه دلوی شهردار، حسینی رئیس و ارجمندی از اعضای شورای شهر قشلاق آبیک با  مدیرکل ورزش وجوانان استان درمورد وضعیت ورزش این شهر گفتگو کردند و خواستار توجه بیشتر به این شهر شدند.

در این نشست در زمینه برگزاری جشنواره فرهنگی ورزشی در روز قشلاق( 19 اسفند) سال جاری و معرفی این شهر به عنوان شهر دوستدار ورزش تاکید شد.

عباس علایی مقدم در این نشست اظهارداشت: با ایجاد شهرداری در شهر قشلاق بایستی به ورزش این منطقه توجه بیشتری کنیم تا زمینه بروز استعدادهای جوانان مهیا شود.

وی بیان کرد: از اعضای شورا و شهردار قشلاق انتظار داریم با رویکرد آینده نگری در اجرای طرح تفضیلی شهر نسبت به تعیین مکانهای ورزشی توجه بیشتری داشته باشند و با اختصاص زمین هایی با کاربری ورزشی کمک کنند تا نیازهای ورزشی آینده را از امروز پیش بینی و تامین کنیم.

علایی مقدم با اشاره به وضعیت نسبتا مناسب سرانه اماکن ورزشی در شهر قشلاق گفت: در صورت دادن مشوق های لازم و تسهیل در کارها می توانیم بخش خصوصی را برای سرمایه گذاری در بخش ورزش ترغیب کنیم تا کارها سرعت بگیرد.

مدیرکل ورزش و جوانان استان قزوین برای احداث زمین چمن مصنوعی با همکاری شورا و شهرداری اعلام آمادگی کرد.

در ادامه حسینی رئیس شورای شهر قشلاق در این نشست اظهارداشت: با ارتقای جایگاه قشلاق از دهیاری به شهرداری در حال حاضر بیش از 5 هزار نفر جمیعت در این شهر سکونت دارند و ظرفیت های ورزشی این شهر با وجود ورزشکاران متعدد بسیار مطلوب است.

وی بیان کرد: از مدیرکل ورزش استان انتظار داریم به تامین امکانات ورزشی این شهر توجه بیشتری کنند تا بتوانیم استعدادهای بیشتری را شکوفا و به استان معرفی کنیم.

حسینی تصریح کرد: اعضای شورا برای همکاری درخصوص واگذاری زمین و توسعه اماکن ورزشی و تامین زیرساختها آمادگی دارد و امیدواریم با حمایت لازم بتوانیم میزبان خوبی برای برگزاری جشنواره های ورزشی بویژه در روز قشلاق باشیم.

دلوی شهردار قشلاق نیز دراین دیدار با تقدیر از حمایت های مدیرکل ورزش و جوانان و فرماندار آبیک از فعالیت های ورزشی اظهارداشت: با توجه به ظرفیت های بالقوه ورزشی موجود در شهر قشلاق و نیز وجود ورزشکاران مستعد و روحیه حمایتی از سوی مسئولان محلی بویژه شهرداری تلاش می کنیم تا قشلاق را به عنوان« شهر دوستدار ورزش» معرفی کنیم.

انتهای پیام

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: