به گزارش خبرگزاری برنا از قزوین؛ فرج اله دانیالی ریس اداره  صنعت معدن و تجارت شهرستان بویین زهرا در خصوص این حادثه اظهارداشت: ساعت ۹/۳۰ دقیقه صبح امروز پنجشنبه یکی از واحد های ثامن مهر گستر منطقه صنعتی چرم سازی در  محدوده شهرستان بویین زهرا دچار اتش سوزی گسترده شد.

وی بیان کرد: شرکت ثامن مهران گستر، محصولات تصفیه روغن و هیدروکربن های سبک و سنگین تولید می کند و در منطقه صنعتی چرم سازی به دلیل بی احتیاطی در جوشکاری  دچار حریق گسترده شده است. 

دانیالی تصریح کرد: با توجه به حجم گسترده اتش سوزی در تولیدی ثامن مهران گستره بلافاصله مسولین ستاد  بحران  شهرستان از جمله سرپرست فرمانداری ی شهرستان در محل وقوع اتش سوزی حضور پیدا کردند و در حال حاضر اتش سوزی با تلاش اتش نشانان کنترل شده است.

وی گفت : هم اکنون ایستگا های آتش نشانی از شهرستان های مختلف از جمله اشتهارد، الوند، قزوین، نظر آباد، بوین زهرا مشغول اطفا حریق هستند.

این مسئول بیان کرد: اتش نشانان در مرحله اول تلاش کردند که از سرایت آتش به واحد های مجاور جلوگیری کنند که خوشبختانه در این امر موفق بودند و در حال حاضر تمام تلاش و ظرفیت خود را در کنترل و خاموش کردن اتش سوزی به کار گرفته اند.

انتهای پیام

 

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: