به گزارش خبرگزاری برنا از قم، نماهنگ “غروب خونین رنگ” همزمان با ایام دهه بصیرت، سالگرد شهادت سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی و چهلمین روز شهادت دانشمند هسته‌ای شهید محسن فخری‌زاده رونمایی می شود.

این نماهنگ با موضوع گرامیداشت یاد و خاطر دلاوری‌ها و رشادت‌های شهدای جبهه مقاومت، تلاش‌ها و زحمات شهدای جبهه علمی و هسته‌ای کشور و بیانات مقام معظم رهبری و با بهره‌گیری از توان هنرمندان موسیقی و تصویر استان قم در مرکز رسانه‌ای شهرداری قم تولید شده است.

این نماهنگ توسط گروه میثاق و با آهنگسازی جابر سامری و با سروده‌ای از محسن جعفرزادگان اجرا شده است.

گفتنی است، نسخه اولیه نماهنگ غروب خونین رنگ که جهت انجام امور فنی و تخصصی در اختیار متخصصان حوزه رسانه قرار گرفته است،  مورد استقبال و تحسین  واقع شده است که با هماهنگی‌های انجام شده، در روزهای آینده به صورت گسترده از شبکه‌های سراسری صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران و همچنین در فضای مجازی پخش خواهد شد.

شهرداری قم به مناسبت دهه بصیرت اقدامات گسترده‌ای را در جهت حفظ شعائر و بزرگداشت این مناسبت‌ها و تقارن آن با ایام فاطمیه به ویژه در اجرای برنامه‌های فرهنگی و همچنین فضاسازی شهری را در صدر برنامه‌های خود قرار داده و همچنین اقدام به تولید محتوای رسانه‌ای در قالب‌های متنوع با مضامین بصیرت، شهادت و ایثار در دستور کار قرار داده است.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: