به گزارش خبرگزاری برنا از قم، جلسه شورای سازمان حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری قم به‌منظور بررسی آخرین تحولات این سازمان و برنامه‌های آن در سال آینده با حضور دکتر ذاکریان معاون حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری، مدیران سازمان و اعضای هیئت‌مدیره سازمان حمل‌ونقل و ترافیک در سالن جلسات شهرداری برگزار شد.

در این جلسه علاوه بر بررسی عملکرد بودجه‌ای سازمان و تأثیرپذیری آن از ویروس کرونا، اقدامات انجام‌شده در ۹ ماهه سال جاری مورد بررسی قرار گرفت.

معاون حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری قم در این جلسه با اشاره به اهمیت فعالیت‌های این سازمان در نظم‌بخشی ترافیکی شهر، اظهار داشت: تشکیل کمیته فرهنگ و آموزش در این سازمان می‌تواند گام مؤثری در فرهنگ‌سازی عمومی مردم در حوزه ترافیک باشد.

ذاکریان با بیان اینکه احداث پارکینگ در هسته مرکزی برای خودرو و موتورسیکلت در دستور کار قرار دارد، ابراز کرد: در سال جاری اقدامات خوبی در این حوزه اتفاق افتاده است که برای سال آینده نیز ادامه‌دار خواهد بود.

گفتنی است در این جلسه اقدامات سازمان در حوزه خط کشی‌های طولی، احداث پارکینگ، تابلوهای هدایت مسیر، احداث پارک‌های ترافیک، راه‌اندازی اتوبوس ترافیک، راه‌اندازی پارک حاشیه‌ای هوشمند و… مورد بررسی قرار گرفت.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: