برگزاری اجتماع باشکوه میثاق با ولایت در مدرسه فیضیه

برگزاری اجتماع باشکوه میثاق با ولایت در مدرسه فیضیه

اجتماع بزرگ و باشکوه میثاق با ولایت حوزویان و مردم ولایتمدار قم در مدرسه فیضیه برگزار شد.

به گزارش  خبرگزاری برنا از قم، اجتماع بزرگ و باشکوه میثاق با ولایت حوزویان و مردم ولایتمدار قم دقایقی قبل در مدرسه فیضیه برگزار شد.

بر اساس این گزارش این اجتماع بزرگ از سوی نهاد های عالی حوزوی برگزار شد که جمعی از علما، اعضای شورای عالی حوزه های علمیه، اعضای جامعه مدرسین حوزه علمیه قم، برخی از اعضای خبرگان رهبری، نمایندگانی از بیوت مراجع تقلید، مدیران و معاونان مرکز مدیریت حوزه های علمیه، اساتید، فضلا، طلاب، برخی از مسئولان استانی و قشرهایی از مردم متدین و ولایتمدار قم حضور داشتند.

آیت الله محسن اراکی از اعضای شورای عالی حوزه‌های علمیه و عضو مجلس خبرگان رهبری در این اجتماع سخنرانی کرد.

طلاب برادر و خواهر حاضر در این تجمع با پلاکاردهایی که در دست داشتند با شعارهایی از جمله «علمدار ولایت حوزویان فدایت»،«وحدت مردم ما رمز سعادت ماست»،«پیروی از ولایت باعث عزت ماست»،« برائت از فتنه گر شعار ملت ماست»، «ولایت فقیه ماندگار است به دست او پرچم اقتدار است»، «ولی فقیه پاینده است خورشید حق همیشه تابنده است»، حمایت خود را از نظام اسلامی اعلام میدارند و همچنین با شعار مرگ بر منافق و آشوبگر، اغتشاشات و حوادث اخیر را محکوم کردند.

آیت الله اراکی در این مراسم از قوه قضائیه و دستگاه های امنیتی خواست با اغتشاشگران و کسانی که دستشان به خون مردم آغشته شده با قاطعیت برخورد کنند.

وی همچنین به آمریکا هشدار داد که به زودی انتقام خون شهید قاسم سلیمانی را خواهیم گرفت.

انتهای پیام 

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

وبگردی

    نظر شما

    پربیننده‌ترین اخبار قم

    مهمترین اخبار

    آخرین اخبار قم

    اخبار برگزیده