به گزارش خبرگزاری برنا از قم و به نقل از ستاد خبری ششمین نمایشگاه تخصصی فناوری های نوین صنعت ساختمان، غلامرضا صالحی در حاشیه بازدید از ششمین نمایشگاه تخصصی فناوری های نوین صنعت ساختمان در جمع خبرنگاران با بیان اینکه طبق قانون تامین مسکن روستائیان توسط بنیاد مسکن انقلاب اسلامی است عنوان کرد: طبق ضوابط  و مقررات اعلام شده بنیاد مسکن علاوه بر تامین مسکن روستائیان، انبوه سازی را در روستاها بر عهده دارد.

وی با اشاره به راه اندازی نظام فنی روستایی در قم گفت: علاوه بر آن دفاتر فنی و مهندسی روستایی را در مراکز 5 گانه راه اندازی و مستقر نموده ایم.

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی از ساخت 16 هزار واحد مسکن روستایی خبر داد و افزود: تا کنون حدود 7 هزار واحد مسکن روستایی نیز مقاوم سازی شده است.

وی در ادامه با اشاره به برگزاری ششمین نمایشگاه تخصصی فناوری های نوین صنعت ساختمان اظهار داشت: برگزاری نمایشگاه های تخصصی که در آن مصالح نوین صنعت ارائه شده یک اقدام بسیار مناسب است.

صالحی با بیان اینکه بنا به دلایل مختلف استفاده از مصالح نوین ساختمان با استقبال آنچنانی روبرو نشده است افزود:‌برگزاری اینگونه نمایشگاه ها زمینه لازم جهت معرفی مصالح و تکنولوژی های نوین را فراهم می کند.