به گزارش خبرگزاری برنا از قم، رقابت های قهرمانی آغاز فصل کشور در بخش مردان روزهای 13 و 14 اردیبهشت ماه یعنی دوشنبه و سه شنبه هفته جاری به میزبانی استان فارس و در شهر شیراز به انجام خواهد رسید.

این رقابت های پراهمیت کشوری در حالی درپیست مجموعه حافظیه شهر تاریخی شیراز برگزار خواهدشد که تیم هیئت دو و میدانی استان قم،‌ باچهرهای سرشناس و شناخته شده خود به این مسابقات اعزام خواهد شد.

میلاد دریساوی،‌محمد حسین اسکندری، رضا ملک پور، محمد رضا فریدی،‌ رضا محمد زاده،‌ محمود مرادی و محمد رضا سلیمی ترکیب تیم هفت نفره اعزامی هیئت دو ومیدانی استان قم به این مسابقات را تشکیل می دهند.

با توجه به این که مسابقات دو و میدانی آ‎غاز فصل قهرمانی کشور در بیست ماده برگزار می شود تیم هیئت دو و میدانی استان قم با میلاد دریساوی در مواد پرش طول وسه گام،‌ محمد حسین اسکندری و محمد رضا سلیمی در رشته پرتاب وزنه‌،‌ در این پیکارها حضور خواهد داشت.

رضاملک پور دیگردو و میدانی کاری است که در مواد ۴۰۰و۴۰۰مترمانع به رقابت با سایر دونده های حاضر در این پیکارها خواهد رفت و محمد رضا فریدی که در حال حاضر در رده سنی جوانان حضور دارد نیز در مواد 200 و 400 متر توانایی های خود را در این رده سنی به سنگ محک رقابت با بزرگان دو و میدانی بزرگسال کشورمان خواهد سپرد.

رضامحمدزاده دیگر نماینده استان قم در این رویداد مهم کشوری است که بخت و توانایی های خود را در ماده 200 به بوته آزمایش می گذارد و محمود مرادی دونده ای است که طولانی ترین زمان جدال را در این رقابت ها در پیش خواهد داشت، در جای که وی باید در مواد 50000 و 10000 متر، استقامت و توانمندی های خود را به نمایش بگذارد.

محمدرضا اسحاقی به عنوان مربی و علی رضایی به عنون سرپرست تیم قم را در این پیکارها همراهی خواهند کرد.